Вила Стефи-Ксамил

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

Период

Ноќeвања

1/3 ( студио за 3 лица)

Студио бр.1,2,5

2/4(апартман)  за 4 лица)

Апп.Бр.3

2/6 ( апартман за 6 лица)

Апп.бр.4

 

29.05-05.06

7

105е

140е

160е

 

05.06 – 12.06.2021

7

105е

140е

160е

 

12.06 – 19.06.2021

7

175е

245е

265е

 

19.06 – 26.06.2021

7

175е

245е

265е

 

26.06 – 03.07.2021

7

175е

245е

265е

 

03.07 – 10.07.2021

7

175е

245е

265е

 

10.07 – 17.07.2021

7

175е

245е

265е

 

17.07 – 24.07.2021

7

245е

315е

335е

 

24.07 – 31.07.2021

7

245е

315е

335е

 

31.07 – 07.08.2021

7

245е

315е

335е

 

07.08 – 14.08.2021

7

245е

315е

335е

 

14.08 – 21.08.2021

7

245е

315е

335е

 

21.08 – 28.08.2021

7

245е

315е

335е

 

28.08 – 04.09.2021

7

245е

315е

335е

 

04.09 – 11.09.2021

7

175е

245е

265е

 

11.09 – 18.09.2021

7

175е

245е

265е

 

18.09 – 25.09.2021

7

105е

140е

160е

 

25.09 – 02.10.2021

7

85е

95е

115е

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ксамил е туристичко место на југот на Албанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море ,мирно место идеално за вашиот одмор.

Студија и апартмани  ''СТЕФИ'' се наоѓаат на 80м од прекрасната песочна плажа Бела Виста  на 100м од центар на градот .
Студија 1/3,и 2/4апп и 2/6апп се опремени со кујна ,фрижидер ,ТВ ,тоалет ,клима ,тераса
*Климата е вклучена во цената


НАПОМЕНА:

- Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена
- Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
- Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
- Поаѓање од Ксамил во 14:00 ч.
- Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 10:00 часот


 

ЦЕНА САМО ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Албанија: 

Скопје-Ксамил- 55 €
Деца од 2-11,99год: -45 e