Complex Lebedovo Ezero

Комплекс Лебедово Езеро

На самиот пат кој води до с.Смолари и неодоливите Смоларски водопади, во подножијето на недопрената природа на Беласица се наоѓа комплексот Лебедово Езеро. На влезот ќе ве дочекаат љубезни домаќини, а мирисот на прекрасната македонска кујна подготвена од врвни мајстори ќе ве натера да ја пробате.
Комплексот Лебедово Езеро располага со сопствен паркинг простор за 150 возила, мотел со 60 легла, ресторант, базен и летни тераси за 500 гости. За незаборавен ден со вашите најмили во комплексот е детското катче полно со играчки за забава, но и мини зоолошка градина.
 

 

Тип соби Цена за соба од вечер со појадок
Двокреветна соба (2 + 1)
цена за две лица
2400 ден.
Трокреветна соба
цена за три лица
3600 ден.
Апартман ( 4 лица )   4800 ден.
Мазонета (3 + 1)
цена за 3 лица
3600 ден.
Еднокреветна соба  1)
цена за едно лице
1800 ден.

 

Попусти и доплати:

Дете до 5 г. бесплатно.

За две деца под 5 г.- првото бесплатно, второто 600 ден.

Деца до 12 г. - доплата 600 ден.

 

 

НАПОМЕНИ:

- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2