Hotel Sirius ****

ХОТЕЛ СИРИУС СПА & ВЕЛНЕС СТРУМИЦА ****

Хотел Сириус Спа и Велнес
-Струмица е лоциран во Југоисточниот регион на Република Македонија, во мирна и тивка средина, на само 1,5 км од центарот на градот, 160 км од главниот град Скопје, 30 км од макодонско-грчката граница и 20 км од македонско-бугарската граница. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година.
Хотелските соби се опремени со: кабловска телевизија, директна телефонска линија, безжичен интернет, мини бар, фен за коса, централен систем за ладење и греење. Исто така, на гостите им е достапен бесплатен приватен паркинг, перална и собна услуга.
Хотелските соби имаат тераси со спектакуларен поглед на прекрасно уредениот парк околу хотелот.

*Цена за едно лице по ноќ.
Цени за едно до две ноќевање.

Тип на сместување Ноќевање на база  HB
Еднокреветна соба 2.500,00 ден.
Двокреветна соба 2.000,00 ден.


Цени за повеќе од две ноќевања.

Тип на сместување Ноќевање на база  HB
Еднокреветна соба 2.300,00 ден.
Двокреветна соба 1.800,00 ден.


Пијалоците за време на вечерата не се вклучени во цената;
Користењето на надворешнте базени е БЕСПЛАТНО;
Користењето на СПА & ВЕЛНЕС центарот со следниве содржини е гратис од хотелот: базен, џакузи, солено џакузи, теретана, парна бања, турска бања, инфраред бања и финска бања.

Цените се валидни за Јули и Август.