Hotel Drim

 Хотел Дрим****-Струга

Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во срцето на градот Струга, Хотел Дрим располага со 196 стилски уредени соби и 4 апартмани.

Хотелот располага со соби дизајнирани согласно  потребите на клиентите и може да одберете помеѓу двокреветни, трокреветни супериор соби, или пак еден од убавите пространи апартмани.

 

Цена по лице за ноќевање со појадок:

20 eur   понеделник-петок

22 eur   сабота-недела

 

Цена по лице за пакети на база полупансион(појадок и вечера):

81 еур – 3 ноќевања

108 еур-4 ноќевања

135 еур-5 ноќевања

189 еур-7 ноќевања

 

Цените се однесуваат по лице за вкупниот број ноќевања на база полупанисон,кафе за добредојде,чадор и лежалка на приватана плажа-исто така бесплатно користење.

 

Деца до 6 год.     -бесплатно

        од 6-12 год. -50%од цената

        над 12 год.   -30%од цената


СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ