SPA HOTEL SVETI NIKOLA

SPA HOTEL SVETI NIKOLA
1 Macedonia Str., Sandanski, BG

Цени и услови за
SPA -  хотел “ Свети Никола “ – гр. Сандански
за период 01.01.2019– 31.12.2019 година

 

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.

Цени
Период
Единечна соба стандард

Двокреветна соба стандард

Двокреветна соба лукс

Студио  или фамилијарна соба

01.01.2019 – 31.12.2019 38 еур 50 еур 67 еур 98 еур

 

Попусти и доплати:
- Деца до 3 год. бесплатно
- Деца от 4 до 12 год.на редовно легло плаќаат 30% от цената за возрасни.
- Деца от 4 до 12 год. во студио или фамилијарна соба-немаат попуст.
- Доплата за ручек или вечера – 10 еур на ден по лице

Цените се во евра за 1 ноќевање по соба и вклучуваат :
- Ноќевање со појадок
- Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес, Паркинг, интернет
* Сместување во собите -  после 14.00 ч.
* Напуштање на собите  - до 12.00 ч.

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1 € по лице на ден