Хотел Скардус

Хотелот Скардус нуди релаксација и удобност во сите сезони. Зимската убавина, фасцинантната природа, свежината на летото даваат прекрасна и релаксирачка панорама. Хотелот со 4 sвезди нуди пријатна атмосфера, при што големо внимание се посветува на испреплетеноста на модерното и традиционалното.

Хотел Скард нуди висококвалитетни услуги со капацитет од 140 кревети, организирани во повеќе типови стандардни и апартмани, каде 2 ВИП Апартмани се опремени со сауна.
Посебно внимание се посветува на ресторанот, каде можете да се послужите со различна храна со висок квалитет и одличен вкус.

Хотел СКАРДУС 4*

Цени валидни до 31.10.2020

Тип на услуга

Цена

Полупансион

26€

 

 

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
Појадок и вечера
- Користење на базени и СПА Центар
- Интернет
- Паркинг

Деца до 3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 4-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Доплата за туристичка такса - 40 ден.по лице на ден се плаќа агенција)

Можност за користење на ваучери за домашен туризам.