Hotel Maiva ****

Hotel Maiva ****

Хотел Маива, категоризиран како Хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир и 150 метри од Хотел Климетица . Претставува објект со современ ентриер – Ви нуди комфор, удобност – прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови. Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.

Цени Октомври 2020 / Пакет аранжмани
 

Пакет аранжман 2 ноќевања
појадок и вечера
3 ноќевања
појадок и вечера
4 ноќевања 
појадок и вечера
Цена по лице 3000 ден. 4200 ден. 4800 ден.

 

 •  Цената е по лице според соодветниот пакет
   
 •  Во цената е вклучено
   појадок и вечера 
   пијалок за време на оброк
   користење на СПА центар
   
 • за сместување во еднокреветна + 30% доплата
 •  деца до 4,99 години гратис
 •  деца од 5-11,99 години плаќаат 50% од цената

 


СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ