Laki Hotel & Spa****

Хотел ЛАКИ **** - Охрид

Лаки Хотел и Спа **** е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи. 

Тип на соба

Ноќевање со појадок

Полупансион

Полн пансион

Еднокреветна стандардна

45 €

55 €

65 €

Двокреветна стандардна

35 €

45 €

55 €

Суит (за 4 лица)

150 €

160 €

170 €

Цените за собите се по лице, на ден
Цените вклучуваат туристичка такса и данок
Деца до 7 години се сместуваат бесплатно а деца од 7 – 12 год плаќаат половина цена

 

ЛЕТНИ ПАКЕТИ

5 дена (4 ноќи)  120 € по лице во двокреветна соба, вклучен појадок

8 дена (7 ноќи)  196 € по лице во двокреветна соба, вклучен појадок

Еднокреветна соба – се доплаќа 30%


СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ