Hotel International

Хотел Интернационал **** 


На атрактивна локација, изграден во модерен стил, хотелот „Интернационал“ е идеално место за вашиот престој во Охрид. Оддалечен на 5 минути од Езерото и само 15 минути од центарот на градот, хотелот „Интернационал“нуди извонредни услови за престој на гостите. Располага со 35 стилски уредени соби, од кои 28 се двокреветни, 2 се четворокреветни, а 5 апартмани. Сите имаат клима уред, интернет и телевизија. Хотелот има сопствен паркинг, обезбеден со видео надзор, прекрасна тераса со бар, конгресна сала, фитнес сала, финска бања, турска бања, џакузи, масажа и  рецепција која работи 24 часа. 
 

Цени за период 01.06.20 - 30.09.20
1/2 соба 50 €
1/2 + 1 соба  60 €
1/3 соба  60 €
1/2 + 2 апартман 70 €
1/4 апартман 70 €

СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ 
 

*Цените се изразени во ЕВРА и се однесуаат на соба со појадок
*Деца до 12год, БЕСПЛАТНО во тип на соба 1/3, 1/2+2 или 1/4

 

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2