Hotel Tino Sv.Stefan

ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН****

ЦЕНИ ЗА ОКТОМВРИ 2020

ОКТОМВРИ 2020 / ПОЛУПАНСИОН
ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН
МИНИМУМ ПРЕСТОЈ ОД 2 НОЌЕВАЊА
ДВОКРЕВЕТНА СОБА 25ЕУР - КОН ЕЗЕРО 23ЕУР-КОН ШУМА
АПАРТМАН 30ЕУР - КОН ЕЗЕРО
Овие цени се однесуваат за минимум 2 ноќевања, и се фиксни цени, за повеќе ноќевања: само цената на 3то или повеќе ноќевања, ноќевањето е со 45% попуст

Во апартманите е потребно минимум 3 full paying лица
Деца до 5,99 год–гратис (во двокреветна соба, без дополнително легло)
Деца од 6 – 11,99 год – со 50% попуст од цената по лице (во двокреветна
соба, со дополнително легло)

 

НОЕМВРИ 2020 ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ | ALL INCLUSIVE
Двокреветна соба 
мин. 2 цели уплати

33 евра - кон шума
35 евра - кон езеро

Апартман
мин. 3 цели уплати
35 евра - кон езеро


Деца до 5,99 год–гратис (во двокреветна соба, без дополнително легло)
Деца од 6 – 11,99 год – 10 евра од ноќ (во двокреветна соба, со дополнително легло)
Возрасни лица 12 год + со 25% попуст од цената по лице
 

  • Услуги вклучени во цените: користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен со солена вода (лежалки, чадори), спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг понг маса, билјард маса, конференциски сали (за настани), Wi-Fi, паркинг пред хотелот.
  • Можност доплата за масажи, третмани и солариум.
  • Во цената НЕ е вклучена туристичка такса 40 денари од ноќ по лице