Hotel Tino

Хотел Тино**** - Центар 

Хотелот Тино лоциран на прва линија на брегот на Охридското езеро, нуди удобно сместување со бесплатен паркинг и WiFI. Употребата на Спа центарот е бесплатна. Таа Се состои од топла када, сауна и термална бања.
Хотелот располага со 50 соби (еднокреветни, двокреветни и трокреветни), сите опремени со клима уред, телефон, интернет врска, кабловска ТВ и мини бар. Собите се реновирани во 2020 година.

Повеќето од собите се со поглед кон стариот град, црквата Св.Канео и Охридското Езеро.

 

                   ЦЕНИ ЗА СОБА ЗА ЕДНО НОЌЕВАЊЕ

ОКТОМВРИ
НОЕМВРИ
ДЕКЕМВРИ

1 ноќевање 
BB

1 ноќевање HB

Двокреветна соба


49 евра

 

67 евра

Трокреветна соба


69 евра

 


96 евра

 

 

                 ПАКЕТ АРАНЖМАН СО ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ

ОКТОМВРИ
НОЕМВРИ
ДЕКЕМВРИ

2 ноќевања 
HB

3 ноќевања
 HB

Цена по лице

 

50 евра

 

69 евра

 

СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ 

Услуги вклучени во цените: појадок, спа центар со џакузи, сауна и парна бања, семинарска сала (за настани), Wi-Fi, паркинг

Можност доплата за масажи

Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.

Доплата за оброк – 9 евра по лице по оброк (ручек или вечера), мени во прилог.

Цените се со вклучен ДДВ.

Во цената не е вклучена туристичка такса.

Деца до 5 год. – бесплатно

Престој за деца 5-12 г. – 50 % од цената по особа

Доплата за дополнителен кревет 10 евра

Доплата за соба со поглед кон езеро 5 евра