Грција

Vila Fani Неа Фокеа, Грција

Вила Фани се наоѓа на околу 60 метри од плажата на идиличното место Неа Фокеа, на првиот крак Касандра од полуостровот Халкидики во Грција.

7 ноќи/превоз37 € ПОВЕЌЕ

Vila Mythos Калитеа, Грција

Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат. Секоја од собите е модерно уредена, со сопствена комплетно опремена мини кујна, телевизор со рамен екран, клима уред, тераса и купатило. Вила Митос на своите гости исто така им нуди и бесплатен безжичен интернет.

7 ноќи/превоз 40 € ПОВЕЌЕ

Vila Stavros Полихроно, Грција

Се наоѓа на околу 300 метри далечина од прекрасната плажа во Полихроно. Вилата располага со дуплекс апартмани. Сите апартмани се опремени со посебна кујна, две спални, купатило, ТВ и клима уред .

7 ноќи/превоз 41 € ПОВЕЌЕ

Vila Agapi Полихроно, Грција

Вила Агапи се наоѓа не далеку од центарот на Полихроно и тоа на само 200 метри од прекрасната песочната плажа на Полихроно.

7 ноќи/превоз 47 € ПОВЕЌЕ

Vila Joana Калитеа, Грција

Вила Јоана се наоѓаат наспроти хотелот Maya Bay, оддалечени околу 300 метри од прекрасната песочна плажа во Калитеа. Објектот е нова градба и се состои од студија кои располагаат со комплетно опремена кујна, TВ, клима уред (се доплаќа), купатило и пространи тераси за уживање во летните вечери.

7 ноќи/превоз 49 € ПОВЕЌЕ

Vila Center Калитеа, Грција

Вила Центар се наоѓа во центарот на Калитеа, на самото шеталиште. Добрата локација на објектот овозможува брза достапност на гостите до плажа ( 200 метри) и до голем број супермаркети, продавници и ресторани.

7 ноќи/превоз59 € ПОВЕЌЕ

Hotel Kopsis Пефкохори, Грција

Директно на плажата од Пефкохори се наоѓа Хотел Копсис. Хотелот располага со базен како и бесплатен WLAN интернет пристап. Составен дел од секоја соба е сопствен тоалет со туш кабина, клима уред, телевизор со сателитска програма, фрижидер. На само 10 мин се наоѓа центарот на Пефкохори каде има голем број на ресторани и продавници. Хотелот на своите гости им нуди и бесплатни паркин места, додека лежалките и чадорите за сонце кои се наоѓаат на плажата се наплатуваат.

ноќевање од 35 € ПОВЕЌЕ