HOTEL SURTEL 3*

HOTEL SURTEL 3*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси HOTEL SURTEL 3*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа во центарот на градот,на самата градска плажа.хотелот располага со вкупно 90 соби, базен за возрасни,ресторан,либи бар ,wi-fi.Секоја соба располага со сопствена бања, балкон,тв,wi-fi.
Категорија 3*
Валута Евро
Термини 25.05 - 04.06 05.06 - 21.06 22.06 - 05.07 06.07 - 23.08 24.08 - 13.09
цена по лице во 1/2 33 € 39 € 41 € 44 € 39 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на  се вкучено ( ALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел