HOTEL ROYAL  PALACE 4*

HOTEL ROYAL  PALACE 4*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база Half Board

Регион Кушадаси HOTEL ROYAL  PALACE 4*
Пансион HB Хотелот се наоѓа на 2 км од центарот на градот и на 5 км од плажата  Ladies Beach ,  и на 3 км од плажата Buda beach.Хотелот има 157 соби , секоја со сопствена бања , тв, мини бар,клима.Хотелот има надворешен и внатрешен ресторан, надворешни базени со детски дел ,сауна,турска бања,фитнес ...
Категорија 4*
Валута Евро
Термини 19.05 - 10.06 11.06 - 08.07 09.07 - 25.08 26.08 - 15.09
цена по лице во 1/2 26 € 29 € 36 € 26 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање со појадок и вечера (HB)
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 20 % попуст.

 

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел