OMER HOLIDAY RESORT 5*

OMER HOLIDAY RESORT 5*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси OMER HOLIDAY RESORT 5*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа на плажата  Long Beach  и на 4 км од центарот на градот.Хотелот располага со вкупно 201 соба , базен за возрасни и деца ,ресторан ,игралиште за деца , градина,лоби бар,скен бар .Секоја соба располага со клима,сопствена бања ,балко, мини бар,фен,тв ... 
Категорија 5*
Валута Евро
Термини 11.05 - 03.06 04.06 - 21.06 22.06 - 05.07 06.07 - 21.08 22.08 - 07.09 08.09 - 21.09
цена по лице во 1/2 51 € 66 € 74 € 95 € 74 € 66 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( ALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел