LE BLEU HOTEL 5*

LE BLEU HOTEL 5* 

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база Ultra All Inclusive

Регион Кушадаси LE BLEU HOTEL 5* 
Пансион UALL Хотелот се наоѓа на 3 км од центарот од Кушадаси и на 2 минути од плажа.Има 236 соби , надворешен и внатрешен базен, спа центар со сауна и турска бања,детско катче,тениски терени и фитнес центар.
Категорија 5*
Валута Евро
Термини 06.05 - 03.06 04.06 - 13.07 14.07 - 15.09 16.09 - 29.09 06.10 - 31.10
цена по лице во 1/2 62 € 86 € 105 € 89 € 50 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( UALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел