KORUMAR EPHESUS 5*

KORUMAR EPHESUS 5*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси KORUMAR EPHESUS 5*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа на 100 м од плажа и 12 км од Кушадаси.Има 325 соби , внатрешен базен, надворешен базен, 1 главен ресторан и 5 ала кард ресторани и спа центар.
Категорија 5*
Валута Евро
Термини 27.05 - 16.06 14.06 - 02.07 03.07 - 24.08 25.08 - 12.09 13.09 - 30.09
цена по лице во 1/2 103 € 123 € 149 € 123 € 97 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( ALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел