GRAND BELISH HOTEL 5*

GRAND BELISH HOTEL 5*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси GRAND BELISH HOTEL 5*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа на плажата  Long Beach  и на 15 км од центарот на градот.Хотелот располага со вкупно 177  соби, базен за возрасни и деца,ресторан ,игралиште за деца ,градина,лоби бар,снек бар,wi-fi Секоја соба располага со клима,сопствена бања ,балкон, мини бар,фен,тв , wi-fi
Категорија 5*
Валута Евро
Термини 16.05 - 31.05 01.06-14.06 15.06 - 30.06 01.07 - 20.07 21.07 - 25.08 26.08 - 16.09
цена по лице во 1/2 50 € 56 € 70 € 77 € 86 € 70 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( ALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел