HOTEL FLORA FAMILY SUIT 3*

HOTEL FLORA FAMILY SUIT 3*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси HOTEL FLORA FAMILY SUIT 3*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа на околу 700 м од плажата  Long Beach , и на околу 6 км од центарот на Кушадаси. Располага со вкупно 49 стандард соби и 55 фамилијарно соби , базен за возрасни и деца,отворен и затворен ресторан. Секоја соба располага со клима,сопствена бања,балкон,тв и wi -fi.
Категорија 3*
Валута Евро
Термини 01.06 - 14.06 15.06 - 05.07 06.07 - 23.08 24.08 - 06.09 08.09 - 21.09
цена по лице во 1/2 34 € 39 € 49 € 39 € 24 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( ALL )
- Хотелот обезбедува превоз  до плажа ,неколку пати во денот ,и има сопствена плажа 
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 20 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел