HOTEL FANTASIA DELUXE 5*

HOTEL FANTASIA DELUXE 5*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси HOTEL FANTASIA DELUXE 5*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа на 2 км од плажата  Long Beach .Хотелот има 335 соби ,приватна плажа , 2 отворени базенидетски базен,детско катче.
Категорија 5*
Валута Евро
Термини 12.05 - 01.06 02.06 - 22.06 23.06 - 13.07 14.07 - 24.08 25.08 - 14.09 15.09 - 05.10
цена по лице во 1/2 62 € 81 € 94 € 113 € 94 € 81 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( ALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел