Хотел Ayma 4*

Хотел Ayma

Хотелот се наоѓа на 150 м од плажата Ladies Beach и на 3 км од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, отворен базен со дел за деца, сауна, амам, фитнес центар. Секоја соба располага со тв, клима, мини бар и балкон.

 

Пакет 10 HB
Термини
цена по лице
Термини
Цена по лице
Термини
Цена по лице
01.06-11.06
259 €
11.07-21.07
339 €
20.08-30.08
339 €
06.06-16.06
259 €
16.07-26-07
339 €
25.08-04.09
339 €
11.06-21.06
279 €
21.07-31.07
359 €
30.08-09.09
329 €
16.06-26.06
279 €
26.07-05.08
359 €
04.09-14.09
329 €
21.06-01.07
289 €
31.07-10.08
359 €
09.09-19.09
309 €
26.06-06.07
309 €
05.08-15.08
359 €
14.09-24.09
289 €
01.07-11.07
329 €
10.08-20.08
359 €
19.09-29.09
279 €
06.07-16.07
329 €
15.08-25.08
359 €
23.09-04.10
259 €

 

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз.
- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
- Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомени:
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
- цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел

 

Попуст за рана и целосна уплата до: 31.01.2020 | 10%