HOTEL CLUB ATLANTIC 4*

HOTEL CLUB ATLANTIC 4*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси HOTEL AYMA 4*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа на плажата Long Beach и на 9 км од центарот на градот.Хотелот располага со вкупно 385 соби (стандард,фамилијарни и апартмани).Секоја соба располага со клима,балкон сопствена бања,мини бар ,тв.
Категорија 4*
Валута Евро
Термини 23.05 - 02.06 03.06 - 13.06 14.06 - 10.07 11.07 - 21.08 22.08 - 15.09
цена по лице во 1/2 53 € 61 € 79 € 91 € 79 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( ALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел