ASENA 3*

ASENA 3*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси ASENA 3*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа на околу 100 м од Ladies Beach ,  и на 3 км од центарот на градот. Хотелот располага со вкупно 104 соби ,базен за возрасни и деца , ресторан ,лоби бар. Секоја соба располага со клима,сопствена бања ,балкон,тв,телефон,wi-fi.
Категорија 3*
Валута Евро
Термини 01.05 - 03.06 04.06 - 06.07 07.07 - 31.08 01.09 - 15.09 16.09 - 30.09
цена по лице во 1/2 36 € 48 € 68 € 52 € 45 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( ALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел