AQUA FANTASY RESORT 5*

AQUA FANTASY RESORT 5*

 

Цени по лице за 1 ноќевање на база All Inclusive

Регион Кушадаси AQUA FANTASY RESORT 5*
Пансион ALL Хотелот се наоѓа на плажа и на 9 км од центарот на Кушадаси . Има внатрешен и надворешни базени  со аква парк.Хотелот има главен ресторан и à la carte ресторани , барови на плажа и на базен .
Категорија 5*
Валута Евро
Термини 01.06 - 07.06 08.06 - 21.06 22.06 - 28.06 24.08 - 30.08 31.08 - 06.09 07.09 - 13.09
цена по лице во 1/2 95 € 114 € 129 € 128 € 114 € 95 €

 

Во цената е вклучено:

- ноќевање на база на се вкучено ( ALL )
- Туристички придружник за време на патувањето
- Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Во цената не е вклучено:

- Патничко осигурување - задолжително

Доплати и попусти:

- Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 50 % попуст.
- Дете од 6-11,99 години 50 % попуст.

Напомени:

- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- важат општите услови за патување на ТА Сафари
- агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2
- Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел