Hotel Granit Ohrid

Хотел Гранит Охрид ****

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, големи тераси и сопствена песочна плажа.
 

Тип на сместување                                                                           Ноќевање со појадок
Двокреветна соба                                                            27 €
Еднокреветна соба                                                            37 €

СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ 
 

*Цени по лице за едно ноќевање.

Во цената е вклучен појадок, туристичка такса, ДДВ
Доплати и попусти:
Доплата за вечера 7 €
Дете од 0-5.99 год. бесплатно
Деца од 6-11,99 плаќаат 50% 
Деца над 12 год. плаќаат цела сума
Доплата за апартман +12 € по лице по услуга.

Може да се користи ваучер за домашен туризам 

 

 

A лиценца со регистерски број       13-5233/2