Боровец


Хотел Иглика Палас Боровец, Бугарија

ноќевање од 20 € ПОВЕЌЕ

Хотел Феста Чамкорија Боровец, Бугарија

ноќевање од 25 € ПОВЕЌЕ

Хотел Самоков Боровец, Бугарија

ноќевање од 29 € ПОВЕЌЕ

Хотел Мура Боровец, Бугарија

ноќевање од 30 € ПОВЕЌЕ

Хотел Бреза Боровец, Бугарија

ноќевање од 30 € ПОВЕЌЕ

Хотел Borovets Hills Боровец, Бугарија

ноќевање од 37 € ПОВЕЌЕ

Хотел Јанакиев Боровец, Бугарија

Хотелот Јанакиев е лоциран во близина на ски лифтовите. Еден од најпрестижните хотели во овој ски центар. Уникатната локација во комбинација со услугата и комфортот ви нудат можност за прекрасен одмор со семејството и пријателите.Во склоп на хотелот има ресторан, пијано бар, конферентни сали, ски училиште, ски детска градина, паркинг, гаража, спа центар.

ноќевање од 38 € ПОВЕЌЕ

Хотел Рила Боровец, Бугарија

Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

ноќевање од 41 € ПОВЕЌЕ

Хотел Феста Винтер Палас Боровец, Бугарија

ноќевање од 44 € ПОВЕЌЕ

Вила Јагода и Малина Боровец, Бугарија

ноќевање од 46 € ПОВЕЌЕ

Хотел Флора Комплекс Боровец, Бугарија

ноќевање од 48 € ПОВЕЌЕ

Хотел Лион Боровец, Бугарија

ноќевање од 53 € ПОВЕЌЕ

Хотел Radina's Way Боровец, Бугарија

ноќевање од 57 € ПОВЕЌЕ

Хотел Ice Angels Боровец, Бугарија

ноќевање од 68 € ПОВЕЌЕ