Хотел Radinas Way 4*

Хотел Radina's Way 4* - Боровец - Зима 2018/2019

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2018
15% за резервација и уплата до 31.10.2018 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-22.12.2018| 05.03-31.03.2019 (попустите се комбинираат)

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН, Минимален престој – 5 ноќевања

Вид на сместување 01.12-18.12.2018 19.12-28.12.2019 29.12-02.01.2019 03.01-19.01.2019 20.01-18.02.2019 19.02-04.03.2019 05.03-31.03.2019
Еднокреветна соба (1) 57 € 83 € 134 € 83 € 71 € 66 € 57 €
Двокреветна соба – стандард (2+1) 73 € 106 € 169 € 106 € 89 € 84 € 73 €
Двокреветна соба – large (2+2) 83 € 116 € 179 € 116 € 100 € 95 € 83 €
Едноспален апартман (2+2) 93 € 126 € 189 € 126 € 110 € 105 € 93 €
Едноспален апартман – лукс (2+2) 103 € 199 € 199 € 199 € 120 € 115 € 103 €

 

Во цената е вклучено :
- појадок и вечера
- користење на внатрешен базен
- сауна
- парна бања
- фитнес
- паркинг
- интернет

Дополнителни услови :
- Деца до 1.99 год. – бесплатно
- Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
- Возрасен на дополнително легло во соба – 20% попуст од цената за лице
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 105€, дете – 50€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2