Хотел Мура 3*

Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2018/2019

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

Вид на сместување 01.12-24.12.2018 25.12-05.01.2019 06.01-31.03.2019
Двокреветна соба – стандард (2+1) 30 € 55 € 30 €
Трокреветна соба – со балкон (3+1) 33 € 60 € 33 €

 

Во цената е вклучено :
- појадок и вечера
- ски гардеробер
- користење на фитнес
- сауна
- билјард
- сала за игри
- паркинг
- интернет 

Дополнителни услови :
- Деца до 2.99 год. – бесплатно
- Прво и второ дете од 2-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
- Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
- Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2