Вила Јагода и Малина 3*

Вила Јагода и Малина 3* - Боровец - Зима 2018/2019

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се за наем на вила за 1 ноќевање

Вид на сместување 01.12-24.12.2018 25.12-05.01.2019 06.01-17.02.2019 18.02-31.03.2019
ЈАГОДА (4+0) 59 € 110 € 59 € 46 €
ЈАГОДА СО САУНА (4+0) 64 € 117 € 64 € 51 €
ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) (4+0) 69 € 122 € 69 € 61 €
МАЛИНА (4+2) 74 € 127 € 74 € 52 €
МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) (4+2) 81 € 133 € 81 € 66 €

 

Во цената е вклучено :
- ноќевање
- паркинг

Доплата за појадок :
- возрасен – 6€
- дете – 4€

Доплата за вечера :
- возрасен – 10€
- дете – 5€

Дополнителни услови :
- Доплата за дополнително легло во Малина – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно 
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2