Хотел Иглика Палас 4*

Хотел Иглика Палас 4* - Боровец - Зима 2018/2019

 

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 
15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН, Минимален престој : 7 ноќевања во новогодишниот период

Вид на сместување 19.12-25.12.2018 26.12-01.01.2019 02.01-25.01.2019 26.01-15.02.2018 16.02-04.03.2019 05.03-09.04.2019
Двокреветна соба – економи (2+0) 20 € 43 € 33 € 20 € 33 € 27 €
Двокреветна соба – стандард (2+2) 32 € 48 € 39 € 32 € 39 € 32 €
Студио (3+1) 31 € 48 € 38 € 31 € 38 € 31 €

НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат 3 редовни суми.

Во цената е вклучено:

- појадок и вечера
- кафе пауза
- користење на внатрешен базен
- ски гардеробер
- паркинг
- интернет во лоби

Дополнителни услови : 

- Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно 
- Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно 
- Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – 50% попуст 
- Возрасен на дополнително легло во соба- 25% попуст 
- Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година) 
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€ 
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2