Хотел Ice Angels 4*

Хотел Ice Angels 4* - Боровец - Зима 2018/2019

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2018 
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 05.01-08.02.2019 | 16.02-15.04.2019 (попустите се комбинираат)

Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН, Минимален престој – 5 ноќевања

Вид на сместување 22.12-28.12.2018 30.12-05.01.2019 05.01-08.02.2019 09.02-15.02.2019 16.02-31.03.2019
Еднокреветна соба (1) 103 € 115 € 72 € 103 € 68 €
Двокреветна соба (2+1) 145 € 164 € 104 € 145 € 99 €
Јуниор сјуит (2+1) 170 € 192 € 136 € 170 € 129 €
Јуниор сјуит – лукс (2+1) 183 € 205 € 148 € 183 € 141 €
Двоспален апартман (4+2) 230 € 255 € 205 € 230 € 195 €
Двоспален апартман – лукс (4+2) 242 € 267 € 216 € 242 € 206 €

 

Во цената е вклучено :
- појадок и вечера
- користење на внатрешен базен
- паркинг
- интернет

Дополнителни услови :
- Деца до 5.99 год. – бесплатно
- Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
- Возрасен на дополнително легло – 20% попуст од цената за лице
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
- Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2