Хотел Флора Комплекс 4*

Хотел Флора Комплекс 4* - Боровец - Зима 2018/2019

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-17.12.2018|05.03-31.03.2019 (важи за рез. од 16.10.2018)

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН, Минимален престој – 5 ноќевања.

Вид на сместување 01.12-17.12.2018 18.12-25.12.2018 26.12.2018-03.01.2019 04.01-04.03.2019 05.03-11.03.2019 12.03-31.03.2019
Еднокреветна соба (1) 48 € 57 € 121 € 73 € 57 € 48 €
Двокреветна соба (2+1) 59 € 70 € 124 € 93 € 70 € 59 €
Студио (2+1) 69 € 82 € 135 € 104 € 82 € 69 €
Едноспален апартман (2+2) 83 € 99 € 158 € 121 € 99 € 83 €

 

Во цената е вклучено:
- појадок и вечера
- користење на внатрешен базен
- фитнес
- интернет

Дополнителни услови :
- Деца до 1.99 год. – бесплатно
- Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
- Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
- Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 69€, дете од 2-11.99 год. – 35€
- Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 40€, дете од 2-11.99 год. – 18€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2