Хотел Borovets Hills 5*

Хотел Borovets Hills 5* - Боровец - Зима 2018/2019

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 20.01-09.02.2019 (попустите не се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

Вид на сместување 10.12-27.12.2018 28.12-31.12.2018 01.01-19.01.2019 20.01-09.02.2019 10.02-16.02.2019 17.02-23.02.2019 24.02-31.03.2019
Двокреветна соба(2+1) 37 € 94 € 56 € 46 € 56 € 46 € 37 €
Студио(2+2) 42 € 104 € 65 € 53 € 65 € 53 € 42 €
Едноспален апартман(2+2) 48 € 110 € 72 € 59 € 72 € 59 € 48 €
Двоспален апартман – лукс *цена за 4 лица(4+2) 136 € 271 € 195 € 170 € 195 € 170 € 136 €
Еднокреветна соба(1) 52 € / 78 € 65 € 78 € 65 € 52 €
АПАРТМАНСКИ ДЕЛ 3*
Двокреветна соба(2+1) 30 € 74 € 44 € 37 € 44 € 37 € 30 €


Во цената е вклучено:
- појадок и вечера
- користење на внатрешен базен
- џакузи
- сауна
- парна бања
- фитнес
- паркинг
- интернет

Дополнителни услови : 

- Деца до 3.99 год. – бесплатно
- Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
- Дете од 4-11.99 год. на редовно легло – 40% попуст од цената за лице
- Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 40€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2