Hotel Vip

Хотел ВИП***

Вип Хотел *** Берово располага со 125 легла . Собите се опремени со тв,кабловска, бесплатно wi-fi ,фрижидер, сопствено купатило (фен,пешкири),тераса .

Хотелот располага со ресторан за појадок, теренски игралишта за фудбал, тенис, кошарка, ракомет, одбојка, конференциска сала и фитнес сала.

Во близина на хотелoт се наоѓаат неколку вили кои можат да се користат во комбинација со  капацитет на хотелот.

 

Цените се изразени во денари, по лице на ден на база Ноќевање со појадок

Ноќевање со појадок   Цени по лице 
Хотелска соба со поглед на планина 750 ден.
 1/2 соба
Хотелска соба со поглед на езеро 850 ден.
1/2 соба
Хотелска соба со поглед на езеро 700 ден.
 1/3 соба
Хотелска соба со поглед на езеро 600 ден.
 1/4 соба

СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ 
 

Ручек или вечера:

(супа,сезонска салата,пилешко,свинско,говедско или риба со гарнир,десерт, вегетарјанско мени ) –цена 300 ден

– за деца до 2 години бесплатно

– за деца од 2- до 10 години се плаќа 50 % од дете и има свое посебно легло