Хотел Санрајс 4*

Хотел Санрајс 4* - Банско - Зима 2019/2020
Локација : 300 м од жичарницата

Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга. Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг. СПА Центар : внатрешен базен, сауна,

ените се по лице за 1 ноќ. 

28.12-01.01.2020

02.01-22.02.2020

22.12-27.12.2019

01.12-21.12.2019

на база ПОЛУПАНСИОН

Ноќевање со појадок

 

23.02-09.03.2020

10.03-31.03.2020

Студио

2+1

 53 €

32 €

31 €

29 €

Едноспален апартман

2+2

 56 €

37 €

33 €

31 €

Двооспален апартман

4+2

48 €

32 €

31 €

29 €

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ →

/

7=6

7=6 / 6=5

7=5 / 6=5 / 5=4

 

Во цената е вклучено :
-
појадок и вечера,
- транспорт до жичарница (по распоред),
- користење на внатрешен базен,
- сауна,
- парна бања,
- фитнес,
- интернет.

Дополнителни услови:
Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
- Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
- Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
- За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 30€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден