Хотел   РЕГНУМ   5*  

БАНСКО   –   БУГАРИЈА    -11ти   Октомври
Хотел   РЕГНУМ   5* 

Тип   на   сместување Ноќевање   со   појадок Полупансион
Едноспален   апартман   (2+2)   76€   94€ 
Двоспален   апартман   (4+2) 136€   164€ 
Деца   до    9.99   год.   на   доп.легло Бесплатно  Бесплатно 
Возрасен   на   доп.   легло   27€ 33€ 

5% попуст за престој од 3 ноќевања  

Цените се за 2 лица во едноспален апп / 4 лица во двоспален апп за 1 ноќевање и вклучуваат :  
● Ноќевање со појадок / Појадок и вечера   
● Користење на “ REGNUM   SPA   CENTER ” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес   центар   
● Користење на “ REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER ” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со   минерална вода   
● Детски кат и анимација за деца   
● Паркинг, интернет, сеф

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз за 2 ноќевања: 
Струмица/Скопје – Банско – Струмица/Скопје  
Поаѓање: 11.10.2019 Враќање: 13.10.2019 
Цена : 35€ по лице / повратен билет