КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4*

КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * - Банско - Зима 2019/2020

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
25%  за резервација и уплата до 15.09.2019
20%  за резервација и уплата до 30.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12.2019-31.03.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање

01.12-20.12.2019

21.12-27.12.2019

03.01-11.01.2020

28.12-02.01.2020

на база ПОЛУПАНСИОН

09.03-31.03.2020

12.01-23.01.2020

24.01-08.03.2020

мин. 4 ноќ.

Вид на сместување

   

мин. 3 ноќ.

 

Двокреветна соба

2+1

30 €

35 €

40 €

57 €

Студио

2+1/2+2

31 €

36 €

41 €

58 €

Eдноспален апартман

2+2

32 €

37 €

42 €

59 €

Двоспален апартман

4+2

32 €

37 €

42 €

59 €

 

Во цената е вклучено :
-
појадок и вечера,
- користење на внатрешен базен,
- сауна,
- парна бања,
- фитнес,
- детски кат,
- интернет,
- паркинг,
- транспорт до жичарница (по распоред)

Дополнителни услови :
Деца до 5.99 год. – бесплатно
- Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
- Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
- За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.
- Доплата за новогодишна вечера : возрасен 80€, дете 40€  (незадолжително)
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден