Hotel Orbilux ***

Hotel Orbilux


Цени 01.04.2020 - 30.11.2020  

Тип на сместување

Максимален капацитет 

Цена BB

Цена HB 

Двокреветно студио

2+1

17 € 

22 €

Еднокреветно студио

 

27 €

32 €

Едноспален апартман 
(цена по лице за мин.двајца во апп)

2+2

21 €

26 €

Едноспален апартман (цена по лице за мин.три лица во апп.) 

2+2

19 €

23 €

Двоспален апартман (цена по лице за мин. 4 лица во апп.)

4+2

17 €

22 €

Цените се однесуваат по лице на вечер за студип/апп.и вклучуваат:
- ноќевање со појадок/полупансион,користење на базен,фитнес,сауна и парна бања,бесплатен надворешен паркинг,како и Wi-Fi на територијата на цел хотел. 

Попусти и доплати: 
- Возрасен на доп.легло-плаќа 70% пд  редовната цена 
- Деца по 3-12.99 г.на доп.легло плаќаат-50% по  редовната цена 
- Деца по 3-12,99 г.на редовно легло плаќаат 70% по редовната цена 
- Деца до 2,99 год.се сместуваат бесплатно 

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2