Хотел   МУРИТЕ   4*

БАНСКО   –   БУГАРИЈА    - 11ти   Октомври
Хотел   МУРИТЕ   4*

Тип   на   сместување СЕ   ВКЛУЧЕНО Зграда   АЗАЛИА   Зграда   ОРХИДЕА 
Двокреветна   соба   (2+0) 31€  29€ 
Едноспален   апартман   (2+2) 34€ 32€ 
 Двоспален   апартман   (4+2) 31€   29€

 

Дополнителни   услови   :  
● Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО   
● Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО   
● Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст   
● Возрасен на дополнително легло – 30% попуст   
● НАПОМЕНА : За сместување во двоспален  апартман се плаќаат 4 редовни суми  

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:  
● Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено  
(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)  
● Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)   
● Детски кат, паркинг, интернет  

Во цените не е вклучено: патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден  

Организиран превоз за 2 ноќевања: 
Струмица/Скопје – Банско – Струмица/Скопје  
Поаѓање: 11.10.2019 Враќање: 13.10.2019 
Цена : 35€ по лице / повратен билет