Hotel Green Wood ****

Хотел ГРИН ВУД 4* – Банско

Цени валидни за ПРОЛЕТ ~ ЛЕТО – ЕСЕН 2019

Редовен ценовник :

Термин на престој

01.04-30.06.2019

01.09-30.11.2019

01.07-31.08.2019

Вид на сместување

1 ноќ.

1 ноќ.

2 ноќ.

3 ноќ.

5 ноќ.

7 ноќ.

Двокреветна соба (2+0)

30€

44€

41€

35€

31€

30€

Студио (2+2)

33€

49€

45€

41€

35€

33€

Едноспален апартман (2+2)

36€

55€

50€

44€

39€

37€

Двоспален апартман (4+2)

33€

49€

45€

41€

35€

33€

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2019)

Двокреветна соба (2+0)

27€

Студио (2+2)

30€

Едноспален апартман (2+2)

35€

Двоспален апартман (2+2)

34€

 

Дополнителни услови :

  • - Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • - Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • - Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • - Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • - Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • - Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
  • - Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2019, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • - Детски кат
  • - Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
- Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
- Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
- Важат Општите услови на СКТМ и ТА САФАРИ.