Хотел   ГРИН   ВУД   4*

БАНСКО   –   БУГАРИЈА    -11ти   Октомври
Хотел   ГРИН   ВУД   4*  

 

Вид   на   сместување СЕ   ВКЛУЧЕНО 
Двокреветна   соба   (2+0)   30€ 
Студио   (2+2)   33€ 
Едноспален   апартман   (2+2)    36€
Двоспален   апартман   (2+2)  33€ 

 

Дополнителни услови   :  
● Деца до 5.99   год. – бесплатно   
● Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно   
● Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст   
● Возрасен на дополнително легло – 20% попуст   
● Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми  

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :  
● Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.   
● Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)   
● Детски кат, интернет, паркинг  

Во цените не е вклучено: патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден  

Организиран превоз за 2 ноќевања: 
Струмица/Скопје – Банско – Струмица/Скопје  
Поаѓање: 11.10.2019 Враќање: 13.10.2019 
Цена : 35€ по лице / повратен билет