ХОТЕЛ   КАСА   КАРИНА   4*

БАНСКО - БУГАРИЈА - 11ти Октомври 
ХОТЕЛ КАСА КАРИНА 4* - БАНСКО
 

Вид   на   сместување  СЕ   ВКЛУЧЕНО   –   light 
Едноспален   Апартман    (2+2)   30€ 
Дете   до   5,99   Бесллатно 
Дете   од   06-11.99   год.   на   дополнително   легло   –   17€ 
Дете   од   06-11.99   год.   на   редовно   легло   –   19   € 
Трет   возрасен   на   дополнително   легло   –   сума   по   лице 

 

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат  :  
● Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)   
● Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
● Интернет   
● туристичка такса 

Во цената не е вклучено: патничко и здравствено осигурување

Организиран превоз за 2 ноќевања: 
Струмица/Скопје – Банско – Струмица/Скопје  
Поаѓање: 11.10.2019 Враќање: 13.10.2019 
Цена : 35€ по лице / повратен билет