Wellness Hotel Bulgaria 4*

Wellness Hotel Bulgaria 4* - Банско - Зима 2019/2020

 

БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2020

Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок
Вид на сместување

01.12-28.12.2019
01.03-15.04.2020

29.12-05.01.2020

06.01-28.02.2020

Двокреветна соба

2+1

31€

69€

38€

Апартман

2+2

35€

87€

41€

Возрасен на дополнително легло

25€

63€

29€

Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€

 

Во цената е вклучено:
- користење на внатрешен базен,
- џакузи,
- финска сауна,
- инфрацрвена сауна,
- парна бања,
- контрастен туш,
- релакс водопод,
- ски гардеробер,
- интернет

Дополнителни услови : 
- Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
- Дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
- Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2