Апарт Хотел Луми-Драч

Апарт Хотел ЛУМИ-Драч,Голем

Хотел Луми се наоѓа во населба Голем,на 6км од Драч-Албанија.

Хотелот е на 50м од плажа во мирна населба,наменет за мирен и релаксирачки одмор.

Располага со  1/2,1/3,1/4 i 2/2 aпп .Секоја соба е опремена со TV,тоалет,фрижидер и Wi-fi.Исхраната е во ресторан на база самопослужување.


 

Цени за  7HB (појадок и вечера ) со вклучен превоз по лице

 

 

1/2soba

1/3soba

1/4soba

 

Јуни

185 e 

(11470 ден.)

170 e

 (10540 ден.)

155 e 

(9610 ден.)

 

 

 

Јули

195 e

 (12090 ден.)

180 e 

(11160 ден.)

165e

(10230 ден.)

 

Август

195e

(12090 ден.)

180e

(11160 ден.)

165e

(10230 ден.)

 

Септември

185e

(11470 ден.)

170e

(10540 ден.)

155e

(9610 ден.)

 


Деца до 3 год. –гратис
Едно дете од 3-12 год.плаќа 70% од цената
Две деца од  3-12 год.плаќаат 50%
 

Во цената е вклучено:
-7 полупансиони(појадок и вечера)+повратен автобуски превоз од наведената релација
-туристичка такса
-водство во текот на патот
 

Во цената не е вклучено:
-За сопствен превоз се одбива 15 еур од цената

-Патничко и здравствено осигурување

 -Станична услуга -Скопје 50 ден.

 Поаѓање:СкопјеТетово,Гостивар,Кичево,Струга
 Јуни:31.05-07.06 /   07.06-14.06 /14.06-21.06 / 21.06-28.06
 Јули: 28.06-05.07 / 05.07-12.07 / 12.07-19.07 / 19.07-26.07 / 26.07-02.08

 Август :02.08-09.08  /09.08-16.08 /16.08-23.08 /23.08-30.08
 Септември: 30.08-06.09 /06.09-13.09 /13.09-20.09