SPA Hotel Sveti Nikola

СВЕТИ НИКОЛА САНДАНСКИ 4*
Цени валдини за период од  17.11 - 31.12.2021
Цените не важат за празници

Полупансион

 

1 возрасен

1 возрасен и 1 дете до 11.99г

2 возрасни

2 возрасни и дете до 3.99г

2 возрасни и дете од 4 до 11.99г

3 возрасни

Двокреветна стандард

46€

51€

61€

61€

75€

Х

Двокреветна класик

56€

61€

71€

71€

88€

Х

Студио/фамилијарна соба

108€

115€

118€

118€

125€

133€

Цените се по соба на ден за дадениот број на лица и вклучуваат:
- Ноќевање со појадок
- Вечера со тристепено мени
- Користење на СПА центар со минерална вода
- Внатрешен  термален базен
- Сауна
- Римска бања
- Фитнес
- Интернет
- Паркинг

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2