Панорама Хотел и СПА - Крушево

PANORAMA HOTEL & SPA   4*

Цени од: 10.12.2021 до 10.03.2022   
Двокреветна соба           90€   ВВ (цена за двајца)  
Супериор соба              100€ ВВ ( цена за двајца)  
Јуниор апартман          120€  ВВ ( цена за двајца)
Делукс апртман            140
€  ВВ ( цена за двајца)
 


Во цената е вклучено доручек, користење на СПА ценатрот, интернет, телевизија, паркинг, ДДВ, туристичка такса, осигурување, карта за жичарата, за скиливтовите, скијачка опрема, вода по собите, 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево.

Според уредбите и протоколите за користење на СПА центарот можат да се користат базенот, двете водни лежалки, двете топли лежалки и сауната и тоа во закажани термини од два часа дневно, во еден ист термин максимум 4 соби, односно 8-10 лица. Масажите се дозволени за користење со доплата.
Во супериор, јуниор и делукс има опција за сместување на трето возрасно лице или две деца до 12 год, за трето возрасно лице или деца над 8 год се доплаќа 10 евра по ноќ ВВ по лице.
Дополнителен оброк ручек или вечера се доплака 10 евра по лице, за деца под 8 год 5 евра по лице.

Нова содржина на Ски терените е адреналин парк:
Движење по Rope Line- 150 ден по лице за една стаза
Искачување на вештачка карпа – 150 ден по лице за едно искачување
Возење со триколки – 150 ден по лице за две спуштања
Спуштање на Zip Line – 120 ден по лице за едно спуштање.

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2