Hotel Panorama Krushevo ****

ХОТЕЛ ПАНОРАМА СПА КРУШЕВО ****

 

Хотелот Панорама Спа е луксузно сместување со 4 ѕвезди, поставен во близина на галеријата Никола Мартиноски. Местото е сместено во зграда во европски стил. Хотелот се наоѓа 35 милји од Заливот на коските, имотот е исто така 2 милји оддалечен од споменикот на Каменот на Мечка. Хотелот Панорама Спа е сместен во Крушево. Хотелот располага со мини бар, кабинет, нуди локална храна користејќи ги најдобрите состојки. За оние кои претпочитаат пливање во базен, можат да уживаат во топла када и сауна. Интернет достапен во целиот хотел бесплатно. Приватен паркинг е можно на лице место бесплатно. Хотелот располага со 20 соби, односно има капацитет за 48 лица.
 

Тип на сместување                                                                                       Ноќевање со појадок             
Еднокреветна соба                                                         60 €
Двокреветна соба                                                         69 €
Супериор соба                                                         79 €
Џуниор апарман                                                         99 €
Делукс апартман                                                       119 €

СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ 
 


Во цената е вклучено појадок, користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг, ДДВ, туристичка такса, осигурување, complementarity café и вода по собите, гратис карта за жичарницата и 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наоѓа на ски терените во Крушево.

Попусти и доплати:
Трето возрасно лице во супериор / џуниор / делукс апартман доплаќа 10 € по ноќ, или кога станува збор за фамилија со две деца до 8 год. е бесплатно, за деца над 8 год. се доплаќа за 10 € за дете по ноќ.
За дополнителен оброк - ручек или вечера се доплаќа 10 € за возрасен, за деца до 8 год. се доплаќа 5 €.