Hotel Skardus - 11 Oktomvri

                                  ПОПОВА ШАПКА
                                ХОТЕЛ СКАРДУС 4*
                                        11 октомври

Тип на услуга

Цена

Ноќевање со појадок

25 €

 

 

 

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:
Појадок и вечера
Интернет
Паркинг
Користење на спа центар и базен

Деца од 0-4 бесплатно
Деца од 5-11  50% попуст
Деца од 12 ,плаќаат полна сума
Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)