Грција

Vila Albatros Неос Мармарас, Грција

Вилата се наоѓа во самиот центар на Неос Мармарас и е на само десетина метри од неговото познато шеталиште. Локацијата, која на нејзините гости им овозможува брзо и едноставно да стигнат до сите градски содржини, секогаш ја издвојувала како интересен објект за одмор во оваа позната летна дестинација.

од 129 € ПОВЕЌЕ

Vila Marmaras Blue Sea Неос Мармарас, Грција

Villa MARMARAS BLUE SEA е оддалечен на 800 метри од плажа во Неос Мармарас и 400 метри од центар. Во понудата на овој објект има двокреветни, трокеветни и четворокреветни студиа опремени со тоалет, клима, ТВ, балкон, мини кујна и заеднички простор за дружење.

од 114 € ПОВЕЌЕ