Боровец


Hotel Rila Боровец, Бугарија

Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

ноќевање од 40 € ПОВЕЌЕ

Hotel Euphoria Боровец, Бугарија

Euphoria Club Hotel & Resort, е еден од најдобрите хотели во Боровец, со пријателска и гостопримлива атмосфера на спокојство и релаксација, вкоренет во природата. Овој резорт на Боровец нуди незаборавно време со својот исклучителен стандард на услуга, висока естетика и луксуз за своите гости.

ноќевање од 22 € ПОВЕЌЕ